O nas

Witamy w Firmie Ratajczak i zapraszamy do Wielkopolski niedaleko Poznania gdzie w Białym Piątkowie 42 mieści się nasza firma. Już od 1990 r. zajmujemy się produkcją drewnianego sprzętu pszczelarskiego, wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich odbiorców poszerzyliśmy swój asortyment o pracownie pasieczne i ekologiczne ule drewniane wykonane na ze...

Witamy w Firmie Ratajczak i zapraszamy do Wielkopolski niedaleko Poznania gdzie w Białym Piątkowie 42 mieści się nasza firma. Już od 1990 r. zajmujemy się produkcją drewnianego sprzętu pszczelarskiego, wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich odbiorców poszerzyliśmy swój asortyment o pracownie pasieczne i ekologiczne ule drewniane wykonane na zewnątrz z drewna iglastego, wewnątrz drewna liściastego i ocieplanych słomą. Ponadto posiadamy szeroki asortyment drobnego sprzętu pszczelarskiego a mianowicie: ramki, beleczki, podkarmiaczki, przegrody słomiane, izolatory, poławiacze.
Wyżej wymieniony sprzęt wykonujemy również na indywidualne zamówienia klientów.

Produkujemy również domki ogrodowe i letniskowe. Wykonanie domku ogrodowego jego wielkość, usytuowanie okien, drzwi, tarasu w zależności od życzenia klienta. Natomiast domki letniskowe mogą być parterowe i z poddaszem użytkowym, z tarasem lub bez to wszystko na życzenie i według projektu zamawiającego. Domek taki na działkę to doskonałe miejsce na spokojny letni relaks.

Więcej

O nas W tej kategorii nie ma produktów.